Pieteikties braucienam

Patreiz mūs skatās

Šobrīd klātienē ir 1 viesis 


Korporatīvie pasākumi

Vēlaties pateikties darbiniekiem, sadarbības partneriem, klientiem vai vienoties par jaunu darījumu?

Ideāli apstākļi lai konfidenciālā atmosfērā risinātu nopietnas biznesa sarunas vai atpūstos pēc darba cēliena būs uz jahtas Karamba, kur Jūs un Jūsu viesus priecēs spirgtais jūras gaiss, gardie bārmeņa pagatavotie kokteiļi, gardās uzkodas: piedāvājam pilna servisa izbraucienu, kurā ietilpst jahtas noma, kapteiņa un bārmeņa pakalpojumi, uzkodas un dzērieni.

Atpūtas braucienos varam uzņemt līdz 15 pasažierus, bet, ja ir vēlēšanās izklaidēties lielākā pulkā, noorganizēsim izbraucienu ar vairākām jahtām, ko var izvērst par jahtu sacensībām ar saviesīgo daļu krastā.

Karamba jūs gaidīs Rīgas centrā, jahtklubā "Andrejosta", Eksporta ielā 1a, Rīgā.

Izbrauciena cena laikā no pirmdienas līdz ceturtdienai ir 60 EUR/stunā un laikā no piektienas līdz svētdienai un svētku dienās 70 EUR/stunā. Cenā iekļauta jahtas noma un kapteiņa pakalpojumi. Garākiem izbraucieniem (virs 6 stundām) cena pēc vienošanās.

Ieteicamais brauciena ilgums ir 3-5 stundas, kurās var aizkuģot līdz Rīgas Jūras līcim, izbaudīt jūras elpu un plašumu un atgriezties Andrejostā.

Tāpat interesentiem piedāvājam apgūt burāšanas pamatus (drošība uz ūdens, navigācija, jahtas vai laivas vadīšana ar motoru un burām, burāšanas sacensību taktika, burāšana ekstrēmos laika apstākļos) grupā līdz 8 cilvēkiem.

Zvani 26161316 vai sūti e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , lai vienotos par brauciena laiku un atlaidēm!

Laipni lūdzam uz jahtas "Karamba" klāja!

 

 

Aptauja

Ko vēlies gūt no izbrauciena ar jahtu?
 

Reklāmas

Sponsorētās saites:
ABC idea
IT ārpakalpojumi, SEO, Mājas lapu izveide, programmēšanas darbi, audits, datortehnikas remonts, konsultācijas, Datortehnikas apkalpošana un serviss. Datori, diagnostika, remonts, Informācijas tehnoloģijas, Programmatūras izstrāde, IT palīdzības dienests, IT ārpakalpojumi, IT audits, Serveri, Datu centrs, Serveru izvietošana.
ABC idea
Pašas labākās cenas mājas lapu izvietošanai (hostings) uz mūsu serveriem.